Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Депутатам-прогульникам з Прилук байдуже, що перевізники самовільно підняли вартість проїзду

Депутатам-прогульникам з Прилук байдуже, що перевізники самовільно підняли вартість проїзду

Наприкінці минулого тижня в прилуцьких автобусах з’явилося оголошення про підвищення вартості проїзду з 5 до 7 гривень. На кількох маршрутах перевізники почали брати з пасажирів на 2 гривні більше, повідомляє телеканал Прилуки.

Зокрема, після перевірки вартість проїзду у 7 гривень була на маршрутах №3, №9. №21.

Через таку ситуацію влада Прилук ініціювала термінове засідання профільної депутатської комісії щодо врегулювання питання тарифів на проїзд. Проте на це важливе для всього міста засідання не прийшли сумнозвісні депутати-прогульники. А без них не було кворуму для ухвалення рішень. У міській раді припускають, що цим депутатам байдуже, що відбувається в місті. Цікаво те, що головою комісії є Артем Рожко, але на засідання комісії він теж не прийшов, хоча, як керівник мав би бути в перших рядах. Слова депутатів про те, що вони дбають про Прилуки часто розходяться з їх діями.

Депутатам-прогульникам з Прилук байдуже, що перевізники самовільно підняли вартість проїзду

«Засідання комісії не відбулося через неявку депутатів, які входять до складу комісії. Це Артем Рожко – фракція «Рідний дім», який очолює дану комісію, Сергій Ткаченко – з «Європейської партії», Василь Рябоконь з «ОПЗЖ», Олександр Прозур від «Слуг народу». Небажання даних депутатів відвідувати комісію свідчить про те, що дане питання їх не хвилює», – прокоментував ситуацію секретар Прилуцької міської ради Сергій Чміль.

Депутатам-прогульникам з Прилук байдуже, що перевізники самовільно підняли вартість проїзду

Дії перевізників міська влада Прилук називає неправомірними і звертатиметься до контролюючих органів.

«Дії перевізників без погодження чи затвердження рішенням виконкому є незаконними. І ми, як виконком зобов’язані звернутися до Антимонопольного комітету щодо дій перевізників і до прокуратури», – зазначив заступник міського голови Олександр Сивенко.

Міська влада вже підготувала проект рішення виконкому щодо розірвання договорів з перевізниками. За словами заступника міського голови, це питання винесуть на найближчий розгляд виконкому.

У понеділок 12 липня на одному з маршрутів повернули попередній тариф у 5 гривень. Інші перевізники теж готові це зробити, але за умови збільшення обідньої перерви, кажуть у міській раді.

А тим часом, до міської ради надходять звернення щодо підвищення вартості проїзду на приміських маршрутах. Перевізники за маршрутами Прилуки-Сухополова, Прилуки-Заїзд з минулої п’ятниці теж самовільно підвищили проїзд до 7 гривень. Але дані маршрути підпорядковані Прилуцькій райдержадміністрації, яка має втрутитися в ситуацію.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
13.07.2021

Залишити відповідь