Місто і регіон

Депутатам німецького Бундестагу презентували діяльність нардепа

16 лютого в Чернігові Андрій Тертілов, помічник-консультант, представляв команду народного депутата України Олександра Кодоли, заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства, обраного по мажоритарному округу №209, на запрошення програми USAID Рада, Фонду Східна Європа та Фонду Конрада Аденауера разом з народними депутатами України на зустрічі із групою депутатів німецького Бундестагу від ХДС, та презентував діяльність народного депутата, його команди, як в Верховній раді, так і окрузі з виборцями, органами місцевої влади, громадськими організаціями.

Депутатам німецького Бундестагу презентували діяльність нардепа

Розповів про поїздки нардепа в якості керівника групи з міжпарламентських зв'язків з Латвійською республікою, що призвели до укріплення співпраці, проведенню спільних україно-латвійських проектів у сфері децентралізації, розвитку громад. Ділилися кращими практиками взаємодії із виборцями та реагування на їхні потреби, шляхи залучення фінансування для проектів округів, організації роботи приймалень та іншим. Доречі, усі четверо депутатів Бундестагу є мажоритарниками.

Депутатам німецького Бундестагу презентували діяльність нардепа

Цікаво було почути думки німецьких колег про особливості та переваги моделей вибочих систем. Це є для нас особливо актуальним сьогодні. Зійшлися на тому, що виборча модель повинна відповідати сучасному етапу розвитку суспільства. Зміна моделі має бути виваженим кроком,бо це велика відповідальність. Тим більше, що історія як українська, так і німецька знає низку трагічних прецедентів.

Депутатам німецького Бундестагу презентували діяльність нардепа

Загалом, обмін досвідом був пізнавальним та корисним. Сподіваємося, що деякі анонсовані німецькими колегами інноваційні напрямки, як-от федеральні програми впровадження широкосмугового інтернету в закладах освіти і не тільки, та 5G колись-таки матимуть втілення і в Україні.

Джерело: Уездные новости
19.02.2018

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи