Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Депутат від ОПЗЖ вказав окупантам вільний шлях до Ізюму

Місто Ізюм Харківської області знаходиться на межі гуманітарної катастрофи, спричиненою військовою агресією РФ. Заблокувати місто окупантам допоміг депутат Ізюмської міськради від партії ОПЗЖ Анатолій Фомичевський, повідомив Максим Стрельник на своїй сторінці  Facebook.

У суботу, 26 березня, російські військові проникли в місто Ізюм, як виявилося за допомогою державного зрадника Анатолія Фомичевського. Депутат Ізюмської міськради, ще з 2014 року не приховував свої проросійські погляди та підтримував прихильників “ДНР”. Наразі зрадник, закликає місцевих мешканців співпрацювати з окупантами. За фактом державної зради ДБР розпочало досудове розслідування проти Фомичевського.

 

Саме через нього російські окупанти змогли непомітно зайти в місто, але Збройні Сили України не здаються і продовжують запеклі бої за Ізюм проти російських окупантів“, – пише Максим Стрельник.

Мешканці міста, на жаль, не мають змоги виїхати, гуманітарна допомога не завозиться, адже шляхи заблоковані.

Єдиною надією на спасіння для близько 20 тисяч ізюмчан, які залишилися в блокадному місті, залишається тільки наша Армія!” – зазначає представник Ізюмської міськради Стрельник.

Джерело «ZN.UA»

Магазин Автозапчастин м.Ніжин