Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Депутат від опозиції, який саботує роботу Прилуцької сесії міськради, програв суд

Депутат від опозиції, який саботує роботу Прилуцької сесії міськради, програв суд

У Прилуках робота міської ради досі залишається паралізованою.

Не прийнято бюджет Прилук та ряд важливих програм.

Частина депутатів від «Слуги народу», «Рідного дому», «Сили і честі», «Європейської партії» та «ОПЗЖ» ігнорує засідання і не з`являється в сесійній залі.

Депутат від опозиції Артем Рожко каже, що вони чекатимуть судів і тільки після цього сядуть за стіл переговорів та працюватимуть.

Так, 25 березня, у Чернігівському окружному адміністративному суді пройшло засідання за позовом Рожка. Він хотів визнати протиправним дії міського голови Прилук Ольги Попенко щодо не призначення його секретарем.

Але суд йому відмовив повністю.

До цього депутат був впевнений, що він виграє суд.

«Ольга Михайлівна говорить, що справи в судах будуть тягнутися роками, то у неї є шанс втілити в життя бюджет, допомогти місту піднятися і піти далі, це після першої інстанції суду не подавати до апеляції. Якщо вона хоче, щоб бюджет було прийнято, то після 27 березня нехай не подає до апеляції і тоді справа зрушиться з місця. Рішення суду вступить в силу, вона піде на поступки заради міста», – рішуче заявляв Артем Рожко.

То чи готовий тепер депутат, після поразки в суді, не подавати до апеляції і нарешті розпочати роботу на сесії міськради?

Відповідь на це питання сам Рожко дав в коментарі Суспільному, заявивши, що все ж таки подаватиме апеляцію.

Раніше Ольга Попенко неодноразово заявляла, що для опозиційних депутатів пріоритетом є отримання певних посад, а всі заяви щодо недосконалості бюджету є просто приводом для затягування часу.

Нагадаємо, 24 березня у Прилуках вшосте не змогли провести сесію і прийняти бюджет міста.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
26.03.2021