Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Депутат облради порушив питання про необхідність осучаснення Менської лікарні

Депутат облради порушив питання про необхідність осучаснення Менської лікарні

Депутат Чернігівської обласної ради від партії «Наш край» Юрій Музика порушив питання про необхідність осучаснення Менської лікарні та покращення її матеріально-технічного забезпечення. Під час сесії облради він підготував і подав відповідний депутатський запит.

За словами Юрія Музики, комунальне некомерційне підприємство «Менська міська лікарня» Менської міської ради визначена в переліку закладів для госпіталізації пацієнтів із COVID-19.

«Лікарня приймає пацієнтів із сусідніх Сосницької, Коропської, Новгород-Сіверської, Понорницької та Височанської громад. Наявне ресурсне забезпечення і достатній кадровий потенціал лікарні дають можливість утримувати заклад у належному стані. Водночас в умовах пандемії вкрай важко знаходити кошти на його розвиток», – пояснив депутат від «Нашого краю».

Для організації подальшого якісного надання медичних послуг Менська міська лікарня потребує цифрового рентгенапарату, автомобіля для транспортування хворих на ношах і відеогастродуоденоскопа. Тому Юрій Музика порушив це питання, депутати облради підтримали його запит. Чернігівська обласна рада доручила обласній державній адміністрації розглянути запит і повідомити про результати обласну раду та депутата.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

18.05.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова