Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Депутат Ніжинради В’ячеслав Дегтяренко вболіває за рідну школу

Приємно, коли депутати допомагають людям. Ще приємніше, коли вони цим не хизуються. А люди їм щиро вдячні – за будь-яку підтримку, пораду, допомогу.

Слова подяки депутату Ніжинської міської ради, директору ТОВ «Ніжинхліб»  В’ячеславу Дегтяренку за увагу висловлюють педагогічний колектив, учні та їхні батьки одного з навчальних закладів Ніжина:

«Від імені всього колективу учнів, вчителів та батьків учнів Ніжинської гімназії № 6 дякуємо В’ячеславу Миколайовичу Дегтяренку за заміну вікна у другому корпусі гімназії, повністю профінансовану його особистими коштами.

Депутат Ніжинської міської ради, директор ТОВ «Ніжинхліб», випускник нашої шостої школи, але, в першу чергу, благородна і чуйна людина, В’ячеслав Миколайович щиро вболіває та всіляко сприяє покращенню умов навчання учнів.

Весною цього року організував та профінансував заміну освітлення в цьому корпусі гімназії, а вже зараз, завдяки його допомозі, ми суттєво покращили енергозбереження в шкільному коридорі, якість провітрювання та естетичний вигляд!

Слів замало для вдячності, але знаємо, що для пана В’ячеслава важливо, аби гімназисти навчались у комфортних умовах, і подякою для нього стануть їхні успіхи в навчанні та творчості, добра слава про наш заклад!

Успіхів Вам в усіх справах і міцного здоров’я, Вячеславе Миколайовичу!»

Сайт «УН»  

Джерело: uezd.com.ua
2021-10-30 12:24:02

Магазин Автозапчастин м.Ніжин