Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Депутат міської ради створив пісню про Ніжин. ВІДЕО

Депутат міської ради створив пісню про Ніжин. ВІДЕО

Громадський діяч, підприємець та депутат Ніжинради Валерій Гавриленко створив музичну композицію про рідне місто – «Ніжин Розквітай».

Журналістам mynizhyn.com він зізнався, що його надихнуло та хто долучився до команди. 

Для багатьох стало новиною, що Валерій Гавриленко займається музикою та неодноразово ставав лауреатом Всеукраїнських премій. А ще він має цікаве хобі — пише клубну танцювальну електронну музику, на яку монтують кліпи.

«Надихнуло те, що у нас немає креативної, сучасної пісні про Ніжин. Оцінка – за слухачами. Якщо народ оцінить, то хотів би щоб вона була візитівкою Ніжина. Записувалася літом. А сам трек записаний давно – 1.5 роки тому. Написавши його, дав послухати відомим музикантам. Отримав  зауваження (посміхаєтьсяРед.),  що потрібен текст. Вималював бачення слів…і текст народився. Його  написала дуже талановита молода дівчинка – Катя Проколійко. Вона зробила це бездоганно. Далі шукав, хто ж  буде співати. Знайшлися і голоси. Пісню заспівав колектив "Співаночка" нашого Ніжинського Будинку дітей та юнацтва (керівник Марина Титова)…Записав – Vitaly Mc'Lay Mix (Віталій Міклушов). А  реп зачитав я», – зазначив Валерій Гавриленко.

Музичну композицію він 2 грудня виклав у себе на Facebook-сторінці, оформивши простим колажем зі світлин міста. 

«Якщо пісня піде в народ, тоді будемо шукати можливості для того, аби зняти повноцінний, професійний  відеокліп. Зробити це,звісно, буде дорого. Тому, у фейсбуці – бюджетний варіант», – пояснив Валерій Гавриленко.

За його словами, офіційно пісню презентують на щорічному, традиційному новорічному концерті, який проведуть наприкінці грудня. 

Фото – mynizhyn.com

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
03.12.2021

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь