Україна і світ

Депортувала маріупольців до Сибіру: СБУ викрило зрадницю

Служба безпеки України викрила так званого віцемера окупаційної адміністрації на Донеччині, яка відповідала за депортацію мешканців Маріуполя і Волновахи до Росії.

– Служба безпеки продовжує викривати злочини зрадників і колаборантів, які перебувають у тимчасово окупованих районах сходу і півдня України, – наголошують в СБУ.

Під час слідчо-оперативних дій правоохоронці задокументували незаконну діяльність так званої заступниці глави адміністрації міста Торез, справжня нині українська назва якого Чистякове.

Зрадниця виконувала завдання Кремля і депортувала мешканців окупованих районів Донецької області до Російської Федерації.

Вона організувала у місті транзитний перевалковий пункт, який використовували для примусової депортації українців до віддалених і занедбаних депресивних регіонів Росії, наприклад, до Далекого Сходу та Східного Сибіру.

Згодом загарбники її призначили керівницею справами місцевої окупаційної адміністрації, а потім перевели до окупаційної адміністрації Тореза.

За даними слідства, жінка є мешканкою Єнакієвого, яка у 2016 році приєдналася до так званої ДНР.

На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки поплічниці загарбників повідомили про підозру у державній зраді, вчиненій в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 111) та участь у терористичній групі чи терористичній організації (ч. 1 ст. 258-3) Кримінального кодексу України.

Щоб уникнути правосуддя зловмисниця переховується на тимчасово окупованій території Донеччини.

Однак, співробітники СБУ знають про місцеперебування зрадниці й проводять комплексні заходи для її притягнення до відповідальності за злочини проти України, зазначають у Службі безпеки.

Розслідування вели працівники служби безпеки України у Чернівецькій області за процесуального керівництва прокуратури.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-12-05 20:40:05

Магазин Автозапчастин м.Ніжин