Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

День ЗСУ 2021: онлайн-трансляція святкування та привітання Зеленського

6 грудня відзначають День Збройних сил України. Цього року минає 30 років з дня створення ЗСУ, з цієї нагоди у Києві, Харкові, Одесі, Краматорську та Львові відбудуться урочистості.

Початок – о 18.00. Трансляцію святкування Дня ЗСУ та привітання президента Володимира Зеленського дивіться в онлайн-трансляції на Фактах ICTV.


Володимир Зеленський візьме участь у святкування Дня ЗСУ у Харкові. На площі Свободи там проведуть військовий марш, також відбудеться передача техніки бойовим бригадам.

Разом з ним з привітанням виступить головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний. Програма святкування передбачає покази новітніх зразків озброєння та військової техніки.

У День ЗСУ військовим вручать державні нагороди, пройдуть церемонії вручення бойових прапорів та почесних найменувань військовим частинам.

Після привітання президента з Днем ЗСУ в Одесі виступить міністр оборони Олексій Резніков. У місті відбудеться церемонія включення до складу ВМС двох патрульних катерів типу Айленд.

У Краматорську до телемосту долучиться Олександр Павлюк –  командувач Об’єднаних сил. Військовим передадуть 34 одиниці ББКМ Козак-2М1.

У Житомирській області Повітряні Силу ЗСУ отримають у розпорядження вертоліт Мі-8 та по одному літаку Л-39, Су-27 і АН-26.

У Львові, Києві і Одесі представники військові отримають 15, 13 і 12 одиниць автомобілів HMMWV.

Також у програмі святкування 30-ї річниці ЗСУ – святкові концерти, неформальне спілкування, пригощання армійською кашею та чаєм.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-12-06 18:37:08

Магазин Автозапчастин м.Ніжин