Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Україна і світ

День української писемності та мови: привітання у листівках

День української мови та писемності 2020 випадає на понеділок, 9 листопада.

Цю дату обрали неспроста адже за православним календарем — це день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця — послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія.

День встановлений указом президента України 6 листопада 1997 року.

Українська мова належить до слов’янської групи індоєвропейської мовної сім’ї.

Назву українська мова вживали, починаючи з XVI ст., на позначення мови українських земель Речі Посполитої, однак до середини XIX ст. основною назвою мови, що тепер зветься українською, було поняття руська мова.

До дня української мови та писемності Факти ICTV підготували яскраві листівки-привітання.

День української писемності та мови: привітання у листівках День української писемності та мови: привітання у листівках День української писемності та мови: привітання у листівках День української писемності та мови: привітання у листівках День української писемності та мови: привітання у листівках День української писемності та мови: привітання у листівках

Церковні свята у листопаді

У церковному календарі на листопад 2020 є кілька важливих дат для православних християн. Зокрема, саме на останній місяць осені припадає початок Різдвяного посту – одного із найбільш тривалих і суворих у церковному році.

Також у листопаді святкують день Казанської ікони Божої Матері, вшановують пам’ять архистратига Михаїла і святителя Іоанна Златоуста.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-11-09 06:00:11