Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

День Святого Миколая: що не можна робити

19 грудня християни східного обряду святкують День святого Миколая Чудотворця, який відомий служінням Богу і добрими справами. Про ці добрі справи існують легенди у всіх християнських країнах. Так, одна з легенд розповідає, що святий Миколай воскресив моряка. Він покровитель моряків і мандрівників.

Ще він допомагав бідним, врятував від голоду місто Миру, таємно приносив гроші і подарунки.

Що не можна робити на День святого Миколая

Вже традиційно вважається, що зустрічати День Святого Миколая не можна з негативними думками – під заборону повинні потрапити нецензурна лексика, лихослів’я тощо – як і у більшість церковних свят.

Також 19 грудня не рекомендується брати в борг гроші або ж залишатися в боржниках до цього дня. Окрему увагу слід приділити чистоті в оселі, а також відмовитися від застосування ножиць. Це поширюється і на стрижку.

Важку і важливу роботу, якщо вона не є терміновою, рекомендують залишити на інший день.

Тим, хто постує, не варто забувати, що 19 грудня діє Великий різдвяний піст. Отже, потрібно подбати про стримане харчування.

А рекомендують на День Святого Миколая, передусім – сходити до церкви. Там потрібно помолитися святому, попросивши у нього щастя, благословення чи успіху для своїх близьких. І, звичайно ж, рано вранці 19 грудня (або пізно ввечері 18-го) важливо не забути про подарунки для рідних та близьких.

Ідеї для подарунків на Новий рік 2021

Ідей для подарунку на Новий рік 2021 може бути багато. Щоб здивувати своїх рідних та подарувати новорічний настрій можна влаштувати сімейну фотосесію, домашній декор чи прикраси до новорічного столу.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-12-19 06:20:16