Україна і світ

День Національної поліції: Зеленський вручив правоохоронцям державні нагороди

Будівельні матеріали м.Ніжин

Сьогодні, 4 липня, з нагоди Дня Національної поліції України президент Володимир Зеленський вручив правоохоронцям нагороди та присвоїв спеціальні звання.

Також глава держави подякував всім за сумлінну працю на благо українського суспільства.

– Робота поліцейських завжди була й буде основою правопорядку в нашій державі. Саме від вас залежить, чи відчувають люди безпеку, передусім – безпеку на вулицях нашої України. Відчуття людьми справедливості також починається з результатів саме вашої служби, з вашої сумлінності та вашої професійності, – сказав Зеленський.


Президент наголосив на тому, що працівники Нацполіції не лише захищають нашу країну на передовій, а й документують воєнні злочини армії РФ.

За його словами, правоохоронці розпочали вже понад 20 тис. кримінальних проваджень.

– Поліцейські приходять на допомогу людям під час обстрілів, забезпечують евакуацію, допомагають доправляти гуманітарні вантажі. Сапери Національної поліції, вибухотехніки проводять розмінування нашої української землі, вулиць, будинків. Усе це – порятунок людських життів. Я вдячний вам за цю важливу роботу. Бо покарання окупантів за все, що вони наробили проти громадян України, є нашим національним завдання, – додав глава держави.

[more_news_improved id=”4693266″ template=”block”]

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-07-05 00:10:51

Магазин Автозапчастин м.Ніжин