Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

День Героїв: Буданов звернувся до українців

Всі, хто дає відсіч російській агресії проти України, заслуговують найбільшої пошани.

З такими словами керівник ГУР Кирило Буданов привітав українців з Днем героїв.

– Сьогодні наша нація відзначає День Героїв. Вшановує людей, які стали міцним щитом української волі, опорою нашого суверенітету і незалежності, – написав він у Facebook.

Зараз дивляться

Буданов зазначив, що “з часів Київської Русі та Козаччини українські лицарі були на сторожі своєї країни. Нищили загарбників і здійснювали переможні рейди на територію одвічного ворога”.

– Під час національно-визвольної боротьби 20 століття українці стали прикладом незламності, продовживши традицію державотворення. Цей шлях потрібно завершити. На нашу долю випало це зробити.

Від минулого до тепер Герої України об’єднані єдиним духом. Кожен день в бою за правду – є важким випробовуванням сили, мужності і віри. Та попри всі випробування, майбутнє України непохитне – у колі вільних демократичних народів, – наголосив Буданов.

Він зазначив, що військові, медики, рятувальники, волонтери, добровольці, усі, хто сьогодні дає відсіч російській агресії, вартують найвищої пошани і визнання.

Буданов сказав, що бійці воєнної розвідки України не раз довели свою мужність, вірність країні та присязі.

– Яка б запекла битва не чекала на нас попереду, твердо стоїмо разом на своїй землі. І хай кожен, хто наступає на наші принципи і нашу волю, заплатить за це найвищу ціну, – додав він.

День героїв 23 травня

День Героїв відзначається українцями 23 травня щорічно, починаючи з 1941 року.

Війна в Україні, Кирило Буданов

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-05-23 12:23:44