Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

День ангела Варвари: значення імені та привітання

День ангела Варвари святкують 17 грудня. Загалом дівчата з таким іменем відзначають свої іменини декілька разів на рік, зокрема 11 січня, 7 березня, 5 квітня, 18 липня.

17 грудня День ангела Варвари святкують на честь великомучениці Варвари Іліопольської.

У перекладі з давньогрецької мови ім’я означає чужа, дикунка. За іншою версією, воно має індоєвропейське походження та означає подвійний захист, оскільки корінь вар перекладається як захист.

Власниці цього імені мають життєрадісний характер. Зазвичай вони активні, позитивні, добрі та веселі.  Також Варварам притаманні нерішучість, слабкість та водночас терпіння та впертість.

З одного боку, ці дівчата мають достатньо вольовий характер та є дещо злопам’ятними, проте з іншого боку, можуть бути мрійницями.

У сімейному житті їм потрібен терплячий обранець, який зможе змиритись з мінливим характером Варвари.

Привітання з Днем ангела Варвари у прозі:

Варваро, вітаємо з Днем ангела! Нехай у твоєму житті буде лише радість, щастя та позитив. Бажаємо, щоб твій ангел-охоронець оберігав тебе та направляв на правильний шлях!

***

З Днем ангела, Варваро! Безмежного щастя, великого кохання, життєвих перемог та постійного злету.

***

З іменинами! Варваро, залишайся завжди красивою, доброю, чуйною, веселою, благородною та щирою. Бажаємо тобі жіночого щастя, міцного здоров’я, вірної удачі та незмінного кохання.

***

Варваро, вітаю з Днем ангела! Нехай крила, подаровані тобі ангелом-охоронцем, не дадуть тобі впасти, а несуть лише вверх до перемог.

Привітання з Днем ангела Варвари у СМС:

З іменинами, Варваро!
Будь щасливою завжди!
Посмішок у житті багато,
Й низки світлих та щасливих днів.

***

Варваро, з іменинами вітаємо!
Щастя, радості бажаємо,
Негаразди хай підуть,
А удача не залишить.

***

З Днем ангела, Варваро!
З іменинами тебе.
Щастя ми тобі бажаємо,
Вірних друзів біля тебе.
І кохання безмежного.

Привітання з Днем ангела Варвари у листівках:

Календар церковних свят на грудень

У календарі церковних свят на грудень 2020 налічується багато важливих дат. Одна з найважилвіших – Миколая Чудотворця (19 грудня). Він вважається опікуном воїнів, водіїв і тих, хто подорожує, допомагає бідним у скруті та є покровителем дітей, студентів, моряків, торговців і лучників.

25 грудня – Різдво. Цього дня католики святкують народження Ісуса Христа, який, за віруваннями християн, посланий Богом у світ для спасіння людства.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-12-17 06:00:08