Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

День ангела Тетяни: привітання в картинках і прозі

День ангела Тетяни святкують кілька разів на рік, зокрема 23 грудня. Значення імені Тетяна трактують по-різному. За однією з версій, воно походить від давньоримського імені Татій. За іншою – від грецького слова Тату, що в перекладі означає наказувати, призначати.

Жінки з таким іменем зазвичай вирізняються емоційністю, лідерськими якостями та принциповістю. У компанії Тетяна почувається вільно, а також не любить одноманітності.

Найкращі привітання в прозі з Днем ангела Тетяни

***

У День ангела хочу побажати тобі, Таню, щоб твій янгол завжди тебе оберігав і допомагав у всіх  справах – домашніх і робочих, щоб усі твої починання були втілені в життя, щоб тебе завжди супроводжувала удача, процвітання й успіх.

***

Бажаю в День Тетяни великого кохання й міцної віри, світлих надій і доброти душі, щирих почуттів і розуміння з близькими, мудрих рішень і благих вчинків, світлих чудес.

***

Вітаю з Днем ангела Тетяни! Бажаю завжди гарного настрою, натхнення, успіхів у всіх починаннях і любові.

***

Тетяно, нехай у твоєму житті буде більше яскравих моментів, тепла, любові та милосердя. Хай кожен день приносить позитивні емоції, а поруч будуть найкращі люди! З Днем ангела, люба!

***

У світі стало б більше добра, щастя, тепла, посмішок, любові, краси, якби в ньому було більше таких чудових, милих і ніжних людей, як ти, Тетяно. Зі святом тебе, з іменинами!

Привітання з Днем ангела Тетяни у картинках

Календар церковних свят на грудень 2020

Останній місяць зими має чимало важливих свят. Зокрема, 25 грудня святкують святого Спиридона Триміфунтського та католицьке Різдво, а 30 грудня – пророка Даниїла.

Дивіться детальний календар церковних свят на грудень 2020, щоб не забути про важливу дату.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-12-23 06:07:46