Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

День ангела Ніни 2021: привітання в прозі, СМС та листівках

День ангела Ніни святкують кілька разів на рік, зокрема 14 травня. Ім’я Ніна є дуже поширеним і має цілих сім версій походження. З латинської воно перекладається як царствена, з грузинської – ласкава, з арабської – корисна, з іспанської – дівчинка, з івриту – правнучка. З мови індіанців кечуа Ніна означає вугілля, що тліє.

Характер дівчат на ім’я Ніна вирізняється особливою чуйністю, добротою та тактовністю. Ніна знає, як поводитися у різних ситуаціях, тому її завжди поважають та враховують її думку.

Серед інших позитивних характеристик: любов до праці, енергійність, реалістичні погляди на життя. У Ніни є почуття гідності, вона не любить вступати у конфліктні ситуації, тому часто може приховувати свої почуття та емоції.

Факти ICTV підготували найкращі привітання з Днем ангела Ніни у прозі, СМС і листівках, щоб ви привітали дорогих вам дівчат і жінок з таким ім’ям.

Привітання з Днем ангела Ніни у прозі

***

Ніночко, зі святом! Зичу завжди відчувати підтримку твого ангела! Хай він буде поряд щомиті! Здоров’я міцного, лише гарного настрою, успіхів у всіх починаннях та здійснення всіх бажань!

***

Люба Ніно, з днем ангела тебе вітаю! Бажаю тобі завжди гарного настрою, вірних і чуйних друзів, справжнього та щирого кохання, міцного здоров’я та гармонії з собою. Ти варта найкращого, люби себе та даруй радість близьким!

***

Ніно, із днем ангела тебе, дорога! Від усього серця зичу, щоб усі добрі слова та вітання, які отримаєш сьогодні, обов’язково здійснились! Хай янгол-охоронець завжди буде поряд, щоб ти могла покластись на нього.

СМС-привітання з днем ангела Ніни

***

Дорога Ніно, з днем ангела тебе щиро вітаю,

Щастя й радості бажаю,

Зичу здоров’я і радісних днів,

Добра та достатку на довго років.

***

День ангела Ніни — велике свято!
Хай Бог тобі щасливу долю шле.
Хай буде перемог в житті багато,
Обходить стороною лихо зле.

* * *

Ніночко люба, наша ти втіхо!
Іскрися здоров’ям, дзвіночками сміху –
Щоб радість і щастя тебе обнімали,
Щоб ангели Божі тебе вберігали!

Привітання з Днем ангела Ніни у листівках

Свята у травні 2021

Останній місяць весни передбачає чимало цікавих і важливих дат. У травні відзначають День морської піхоти України, Всесвітній день чаю, День блондинок, Всесвітній день без тютюну та інші.

Дивіться повний календар свят на травень 2021 у матеріалі Фактів ICTV.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-05-13 18:05:32