Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Україна і світ

День ангела Наталії 2020: привітання в прозі

День ангела Наталії 2020 відзначається 8 вересня. Це свято присвячується мучениці Наталії Нікомідійській.

Ще її називають Наталя-Вівсяниця. Таке прізвисько вона отримала, тому що в її день люди починають косити овес.

Крім 8 вересня Наталія відзначає день ангела ще чотири рази – 11 січня, 22 березня, 31 березня і 14 вересня.

Факти ICTV склали найкращі привітання з Днем ангела Наталі 2020 в прозі.

Вітаю з Днем святої Наталії Вівсяниці. Бажаю теплої, яскравої, щасливої осені, яка нагодує щедрим урожаєм, обдарує новими силами і овіє натхненням. Нехай любов твого серця окрилює тебе, нехай свята Наталя Вівсяниця допомагає в добрих справах.

***

Святкуємо сьогодні день Наталії Вівсяниці – святої, яка перенесла тяжкі випробування і страждала за віру свого чоловіка. З давніх часів в цей день починають косити овес, і, звичайно, шанують святу Наталію і всіх жінок, що носять це ім’я. Нехай терпіння, любов і вірність допомагають кожному з нас, як допомогли вони святій Наталії знести всі тяготи своєї долі.

***

З Днем святої Наталії овсяниці, що пішла за чоловіком в ув’язнення і зміцнювала його у вірі, незважаючи на всі складнощі і прикрощі. Наші предки вірили, що до цього дня треба зібрати весь овес і тоді рік вдасться. Нехай же у вашій родині ні їжа, ні любов і вірність один одному не вичерпаються ні сьогодні, ні завтра і ніколи.

***

Наталю, вітаю тебе з днем ангела! Бажаю, щоб твій хранитель завжди був з тобою поруч, оберігав і опікав. Нехай щастя і любов, увага і можливості тобі супроводжували! Краси, турботи, щирості, багато радості і сюрпризів! Будь щаслива, дорога!

***

Дорога Наталочко, вітаю тебе від душі. Мила, я тобі бажаю натхнення щастям і любов’ю, прагнення до великих цілей і успіху, неймовірної удачі і безсумнівного везіння, відмінного самопочуття і доброго настрою.

Свята у вересні 2020

У календарі свят на вересень 2020 не буде державних свят, а значить додаткових вихідних в українців не передбачається.

У цьому місяці очікується багато професійних свят. Зокрема, свій день відзначать нотаріуси, працівники нафтової промисловості, танкісти, рятувальники та фармацевти.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-09-08 06:30:41