Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

День ангела Максима: найкращі привітання у прозі та листівках

День ангела Максима святкують 24 листопада. Це ім’я має литинське походження та означає “найвизначніший”.

Власники цього імені виростають самостійними людьми. З дитинства Максими виявляють наполегливість, чітке бачення своїх бажань. Проте вони рідко прислухаються до будь-кого та вважають, що лише їхня думка правильна.

У дорослому віці Максими є трохи зарозумілими, дуже болісно реагують на образи та крикику, не демонструючи цього, але у них є природній дар – знаходити вихід з будь-яких складних ситуацій.

Факти ICTV зібрали найкращі привітання з Днем ангела Максима у прозі та листівках.

***

З Днем ангела! Нехай твій ангел-охоронець захищає тебе та оберігає від невдач. Наснаги на нові звершення.

***

Максиме, з Днем ангела! Бажаю, щоб у тебе завжди були крила за спиною, які дарували впевненість, свободу та віру у свої сили.

***

Зі святом! Максиме, бажаємо тобі міцного здоров’я, сонячних та безхмарних днів. Нехай усі починання будуть успішні, а невдачі обходять стороною. Кар’єрного зростання та постійного самовдосконалення.

***

З Днем ангела! Нехай ангел-охоронець слідує за тобою, підтримує тебе та допомагає обрати вірний шлях до процвітання та щастя.

***

Календар свят на грудень

У календарі свят на грудень 2020 багато професійних свят. Серед найважливіших  – День Збройних сил України, яке відзначають 6 грудня.

Також у першому місяці зими святкують католицьке Різдво Христове, яке припадає на 25 число.

Окрім того, у грудні святкують День працівників прокуратури, День невролога, День працівників статистики, Міжнародний день цивільної авіації, День працівників суду, День працівників органів РАЦСу та День адвокатури.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-11-24 06:28:19