Україна і світ

Делегацію США на інавгурації очолить міністр енергетики Рік Перрі

На інавгурації Зеленського буде присутня американська делегація

Джерело: 112.ua

Делегацію США на інавгурації очолить міністр енергетики Рік Перрі

Міністр енергетики США Рік Перрі відвідає інавгурацію президента Володимира Зеленського, яка запланована на 20 травня. Про це повідомляє “Інтерфакс”.

Перрі буде очолювати американську делегацію, яка буде присутня на інавгурації. 

Як відомо, Рік Перрі став міністром енергетики США в березні 2017 року. 

Нагадаємо, Верховна Рада України призначила дату інавгурації новообраного президента Володимира Зеленського на понеділок, 20 травня. Урочистості розпочнуться о 10:00. Під час голосування проект постанови № 10270 позафракційного нардепа Сергія Міщенка з датою 19 травня набрав 207 голосів нардепів. За проект постанови № 10270-1 позафракційного нардепа Віктора Балоги з датою 19 травня проголосували 158 народних депутатів. У результаті ухвалили проект постанови № 10270-2 позафракційного депутата Віталія Купрія з датою 20 травня. Документ підтримали 315 народних депутатів. Інші проекти постанов з датами Верховна Рада не розглядала.

В оточенні Володимира Зеленського відреагували на таке рішення Ради, заявивши, що частина народних депутатів вирішила “насолити українському народу”, який чекає якнайшвидшого вступу на посаду нового президента, а також створила проблеми для прибуття закордонних гостей і міжнародних делегацій.

На інавгурацію не були запрошені представники Російської Федерації. 

Джерело: www.112.ua