Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Делегація з Ніжина відвідала Німеччину

Німецький Вольфсбург та наш Ніжин можуть стати містами-побратимами 

Про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук повідомляє Ніжинська міська рада

Завершився перший день робочого візиту ніжинської делегації на запрошення мера Dennis Weilmann до німецького міста Вольфсбург. Проживання та харчування – все це коштом приймаючої сторони. А дорогу оплатила організація SKEW («Міста в Єдиному Світі»), яка системно консультує і супроводжує українські громади в розбудові співробітництва з німецькими громадами-партнерами.

Сьогодні плідно поспілкувалися з мером, керівництвом міста та представниками української спільноти, обговорили спільні нагальні та довготермінові проєкти і запросили в гості до Ніжина.

Вольфсбург один з індустріальних центрів машинобудування. В місті знаходиться штаб-квартира та основні заводи корпорації VAG (більш відома широкому загалу як концерн Фольксваген).
Копітка робота над налагодженням співробітництва тривала останні пів року. Як результат – сьогодні ми досягли домовленостей про співпрацю в різних сферах та маємо гарний старт кооперації 
Під час зустрічі подякували Уряду й народу ФРН за підтримку України у боротьбі з російським агресором.
 Щира вдячність мужнім воїнам ЗСУ за можливість працювати й представляти Україну на міжнародній арені!
Слова щирої вдячності міській раді Вольфсбурга за запрошення та теплий прийом, SKEW за фінансову підтримку поїздки, а також нашим землячкам Юлії Тон, Анні Селезньовій і Тетяні Овсієнко – за організаційний супровід та небайдужість до розбудови німецько-українських відносин.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер
 

Джерело: mynizhyn.com
2023-09-07 10:30:03