Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Де краще купувати рибу і морепродукти

Риба і морепродукти – чудова основа для безлічі страв. Вони більш легкі, в порівнянні з м’ясом, при цьому не менш поживні і насичені цінними мікроелементами. Всім, хто хоче харчуватися корисно, ситно, різноманітно і дуже смачно, однозначно варто додати річковий і морський продукт в раціон. А ми розповімо, де його придбати.

Як і де вибирати рибу

Не так важливо, де купувати продукти, як те, наскільки вони якісні. Дари моря псуються дуже швидко, за лічені години, тому свіжість при купівлі завжди на першому місці. Визначити якість досить легко за зовнішнім виглядом і запахом.

Свіжі тушки не мають різкого неприємного запаху, тільки ненав’язливий аромат океану або річки. М’ясо пружне, однорідне, на ньому не видно слизу, жирного блиску, темних плям. У придатних в їжу водних мешканців яскраві зябра і прозорі опуклі очі. Різні плями, неоднорідний відтінок м’яса, відштовхуючий запах, каламутні очі – явні ознаки зіпсованого продукту.

Звичайно, визначити свіжість замороженої риби складніше. Така, як правило, втрачає свої смакові властивості, адже довго зберігається на прилавках. Тому краще обирати свіжовиловлені морепродукти, купити в Україні їх можна в різних місцях:

  • у великих мережах супермаркетів – зазвичай поставляють свіжий улов тільки з найближчих водойм, а все інше продають замороженим;
  • у спеціалізованих магазинах – асортимент буває різним, але не завжди доступна інформація про місце і умови вилову;
  • онлайн у продавців Fresh Catch –  тут пропонують величезний вибір свіжовиловлених мешканців світових водойм за доступними цінами. Замовити у них – вигідний і зручний варіант як для оптових, так і для приватних покупців.

Переваги постачальників Fresh Catch

Такий спосіб вилову і продажу дарів моря є альтернативою надмірного споживання. Компанії, які виловлюють морських і річкових мешканців в промислових масштабах, не піклуються про їх популяцію. Мешканці моря відловлюються у величезній кількості, повністю розпродати яку неможливо, через що більшу частину риби просто викидають.

Постачальники Fresh Catch добувають саме таку кількість улову, яку замовили клієнти. Після вилову продукти відразу відправляються покупцям. Товар не залежується на складі, його не доводиться заморожувати і обробляти хімікатами. Відповідно – завищувати ціну, щоб покрити витрати на зберігання. Продукти завжди свіжі, смачні та безпечні для людей різного віку.

Головні плюси подібного підходу:

  • дбайливе ставлення до ресурсів планети;
  • безвідходне виробництво;
  • ексклюзивна свіжість без заморозки;
  • швидка доставка.

У таких продавців завжди багатий асортимент, адже вони співпрацюють з рибалками по всьому світу і поставляють кращі сезонні пропозиції з солоних і прісних водойм. Жоден місцевий магазин не запропонує  вам таку різноманітність.

Щоб особисто переконатися в перевагах Fresh Catch, зробіть замовлення в Seadora! У них можна купити філе риби, цілі тушки і різноманітні морепродукти за вигідною ціною.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-10-29 12:56:10

Магазин Автозапчастин м.Ніжин