Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Де дізнатися, чи покривається необхідна вам операція Програмою медичних гарантій – роз’яснення МОЗ

У будь-якій лікарні, яка має договір із Національною службою здоров’я України, доступні пакети Хірургічні операції дорослим та дітям у стаціонарних умовах та Хірургічні операції дорослим та дітям в умовах стаціонару одного дня. Оперативні втручання зазначені у цих пакетах, є безоплатними для українців

Як дізнатися, де операцію зроблять безоплатно

У МОЗ наголошують, що Програма медичних гарантій покриває і невідкладні, і планові операції.

Щоб знайти лікарню, яка проводить операції, зателефонуйте до контакт-центру НСЗУ за номером 16-77.

Зараз дивляться

Або скористайтесь нашим дашбордом Укладені договори про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій: https://bit.ly/43mHSpn.

Для планової операції пацієнт повинен обов’язково мати електронне направлення, видане сімейним лікарем, терапевтом, педіатром чи лікарем-куратором.

Крім того, для уникнення усіляких непорозумінь, варто зважати на те, що відповідна лікарня може проводити лише ті оперативні втручання, які властиві цьому медичному закладу відповідно до напряму надання медичної допомоги та галузевих стандартів.

Так, наприклад, не кожна лікарня зможе провести планове оперативне втручання у зв’язку зі злоякісним новоутворенням, хірургічне втручання на очах чи нейрохірургічне втручання.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-02 12:58:19