Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

ДБР спростувало черговий російський фейк про “додаткову грошову винагороду” працівникам бюро

Державне бюро розслідувань спростувало черговий російський фейк про начебто надання “додаткової грошової винагороди” для всіх працівників підрозділу спеціального призначення ДБР, які з початку агресії РФ та війни в Україні перебувають на передовій.

За даними ДБР, співробітники бюро разом з підрозділами Головного управління розвідки Міністерства оборони, Національної поліції та іншими важливими структурами захищають нашу країну.

Підрозділи ДБР перебувають за місцями своєї дислокації. Працівники Центрального апарату перебувають у Києві, а слідчі та оперативні працівники виконують визначені завдання, зазначили у ДБР.

– Виключенням є хіба що підрозділи регіонів, де тривають активні бойові дії. Навіть попри це, передислокація стосується переважно адміністративних відділів та працівниць-жінок. ДБР продовжує активно працювати на перемогу України, – зазначили у Держбюро розслідувань.

Українські захисники виявляють ворожі диверсійно-розвідувальні групи, порушують кримінальні провадження щодо колаборантів, роблять все можливе та навіть неможливе для протидії масштабній агресії Російської Федерації.

Станом на 18 березня, вже зареєстровано понад 120 кримінальних проваджень за державну зраду та колабораціонізм. У ДБР закликали перевіряти інформацію та попросили журналістів не говорити про зраду там, де її немає.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-03-18 17:34:51

Магазин Автозапчастин м.Ніжин