Україна і світ

ДБР розслідує розтрату 37 млн гривень при будівництві на полігоні “Широкий лан”

Об’єкт повинен бути повністю готовим і зданими в експлуатацію в 2018 році, однак частина будівельних робіт не була виконана

Джерело: 112.ua

ДБР розслідує розтрату 37 млн гривень при будівництві на полігоні "Широкий лан"

Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань (ДБР), яке розташоване в місті Миколаїв, проводить досудове розслідування щодо розтрати 37 млн гривень при побудові на полігоні “Широкий лан”. Про це повідомляє прес-служба ДБР.

Зазначається, що причиною таких збитків стало недбале ставлення до служби військовослужбовця Головного квартирно-експлуатаційного управління Збройних сил України.

Як повідомляється, в 2016 році між Міністерством оборони України та генеральним підрядником було укладено договір на виконання будівельних робіт для будівництва табірного містечка і території полігону “Широкий лан”. За умовами договору об’єкт повинен бути повністю готовим і зданими в експлуатацію в 2018 році, однак частина будівельних робіт не була виконана.

Відповідальним за здійснення технічного нагляду особою було призначено військовослужбовця Головного квартирно-експлуатаційного управління Збройних сил України, який неналежно виконав певні обов’язки – не проконтролював відповідність обсягу виконаних робіт умовам договору, не забезпечив ефективне і цільове використання бюджетних коштів за вказаним договором

Як наслідок, компанія-будівельник отримала від МОУ 135 млн грн – 37 млн грн з цієї суми сплачено за роботи, які фактично не виконані, чим завдано відповідну шкоду державі.

Як зазначили в бюро, досудове розслідування по даній справі триває.

Нагадаємо, у березні 2017 на полігоні “Широкий Лан” розпочали будівництво бригадного табору. На об’єкт було спрямовано 370 млн грн. За його словами, ніколи раніше на один об’єкт у межах одного року не давали грошей такого масштабу.

У липні 2018 5-ий президент України Петро Порошенко поставив завдання ввести в експлуатацію першу чергу комплексу на полігоні “Широкий лан” (Миколаївська обл.) тієї ж осені.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua