Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

DAYUN – ДІЄ! Новий сміттєвоз з Китаю успішно працює у Ніжині!

20 листопада 2020 року в автопарку комунального підприємства “Виробниче управління комунального господарства” з’явився новий та досить цікавий сміттєвоз з п’ятикутною зіркою попереду кабіни. Це спеціалізований китайський автомобіль відомого на ринку України, вже понад чотирьох років, бренду DAYUN, який є компактним сміттєвозом із заднім завантаженням моделі АТ-4021.

DAYUN призначений для механізованого завантаження, ущільнення, транспортування, а також механізованого розвантаження твердих побутових відходів (ТПВ) в місцях утилізації. Сміття може завантажуватися з євроконтейнерів об’ємом 0,12 – 1,1 м3 за допомогою маніпулятора або ручним способом безпосередньо в приймальний бункер сміттєвоза. Об’єм бункеру – 9 м3, а при повному завантаженні може вміщувати до 3490 кг відходів при коефіцієнті ущільнення 3:1.

Унікальність DАYUN полягає у тому, що він поєднує в собі надзвичайну маневреність, чималу місткість та можливість трамбування сміття. Отже, гарантовано зменшення кількості рейсів до міського полігону, значна економія пального та ефективність роботи.

Ніжинській DAYUN працює на вулицях міста вже понад 9 місяців. Основна його функція –  збір твердих побутових відходів у мешканців приватного сектору, які об’єднані у вуличні комітети. Сміття, що складається мешканцями біля приватних домоволодінь, старанно збирається двома працівниками з благоустрою вручну та завантажується у приймальний бункер сміттєвозу, а потім відвозиться до полігону ТПВ. Збір виконується згідно  із затвердженим графіком з вивозу, що розміщений на сайті КП “ВУКГ” за посиланням Розклад вивозу ТПВ. До того ж, DAYUN допомагає у благоустрої парків, скверів та вулиць міста у плані вивезення опалого листя та ліквідації стихійних сміттєзвалищ.

Крім того, сміттєвоз комплектується відвалом, що допомагає у приведенні до ладу місця вивантаження перевезених відходів, а взимку – бореться зі сніговими заметами.

Завдяки цьому спеціалізованому автомобілю у Ніжині значно покращилась ефективна система поводження з твердими побутовими відходами у сегменті вуличних комітетів, що в свою чергу сприяє покращенню санітарно-екологічного стану на території Ніжинської ОТГ.

Завдяки цьому спеціалізованому автомобілю у Ніжині значно покращилась ефективна система поводження з твердими побутовими відходами у сегменті вуличних комітетів, що в свою чергу сприяє покращенню санітарно-екологічного стану на території Ніжинської ОТГ.

Unenizh.org.ua
2021-07-08 16:50:04