Місто і регіон

Давно такого не було по вулиці Незалежності…

Протягом останніх років у Ніжині по вулиці Незалежності вздовж пішохідних тротуарів утворилась безліч непотрібних гілок, що стирчали хаотично і безладно та заважали перехожим спокійно пересуватись даною вулицею. Крім того, не було реальної змоги працювати спеціалізованій техніці комунального підприємства “Виробниче управління комунального господарства” на даних ділянках не ушкодженою.

Нагадаємо, що дорожні щітки, якими обладнані трактори по вулиці Незалежності очищають тротуари як від снігу, льоду, сльоти – взимку, так і від пилу та бруду з весни й до пізньої осені, а гілки у прямому сенсі перегороджували їм дорогу. У деяких місцях взагалі були суцільні хащі, що було вкрай не допустимо для підтримання гарного рівня благоустрою по вищезгаданій вулиці.

Крім того, після невеликих і більш потужних поривів вітру, а також інших активних проявів природних стихій можна було спостерігати безліч відламаних великих  та малих гілок з дерев як на зеленій зоні, так і на самих тротуарах.

З метою належного догляду за зеленими насадженнями Ніжина, безпеці мешканців, а також безперешкодного виконання робіт з благоустрою по вулиці Незалежності проведено масштабне підрізання дерев, гілки яких звисали над тротуаром.

Працівниками дільниці з обслуговування об’єктів  благоустрою вулично-шляхової мережі міста КП “ВУКГ” з залученням спецтехніки проведено підрізання гілок з дерев вздовж всієї вулиці Незалежності (парної та непарної сторін) від перехрестя з вул. Ватутіна до перехрестя з вул. Корчагіна.

У ході робіт, підрізано аварійно-небезпечні гілки з 199 великих та малих дерев, а саме з: 40 туй, 32 каштанів, 31 вишні, 17 абрикос, 13 слив, 10 кленів, 7 верб, 7 берез, 6 яблунь, 13 лип, 3 алич, 2 шовковиць, 5 груш, 1 тополі, 9 горіхів, 2 шипшин та 1 в’язу.

Видалення гілок тривало 3 дні. Залучалась автовишка, вантажна техніка для вивозу залишків дрібної деревини, а також трактор навантажувач.

Комунальне підприємство «ВУКГ» постійно приймає замовлення на видалення дерев та підрізання гілок з них від мешканців та підприємств і установ міста.  Команда професіоналів з задоволенням допоможе Вам у цій складній справі за помірними цінами спиляти зайве або аварійне дерево. Для замовлень звертатись за адресою: м. Ніжин, вул. Чернігівська, 128.

Unenizh.org.ua
2023-01-04 14:35:04

Магазин Автозапчастин м.Ніжин