Місто і регіон

Даша Шокун: “Думали, в “Міняю жінку” покажуть реальність, а не шоу”

Даша Шокун: "Думали, в “Міняю жінку” покажуть реальність, а не шоу"

Минулого тижня в ефір вийшов випуск програми “Міняю жінку”, де взяли участь пари з Ніжина та Одеси. Реакція телеглядачів була неоднозначною, про що свідчать коментарі в Youtube. 

Тож, щоб дізнатися більше, ми спілкуємося з Дариною Шокун, яка побувала в Одесі “по обміну”.

Глядачі відреагували на програму “Міняю жінку” по-різному, декому не cподобалось, хтось  обурювався в коментарях, що Ви можете сказати з цього приводу?


Спочатку передачу знімали зі змістом, щоб одеська сім’я з нас взяла приклад, щодо економії грошей. Я вважаю, краще не брати купу йогуртів, які незрозумілої якості, а по ціні набагато дорожче ніж домашній сир з ринку, який корисніше. Можна зекономити собі на якихось витребеньках і відкладати потрохи грошей для того, щоб купити щось цінніше.

Рома з Одеси не працював уже як пів місяця, та він,наскільки я знаю, працював з мамою і то недовго. Гроші за оренду квартири дає його мама і брат його дружини Тані, тому вони й не знають їм ціну. 

Я була щира, а Рома навпаки грав і виграв, що прикро. Він ніде не працює, в них квартира орендована як і в нас.  

Наприклад, в них є можливість оформити субсидію, але вони цього не роблять, бо навіщо, грошей же достатньо.

Щодо ситуації, коли купляли кільце Тані, то він не хотів, опираючись що немає на це грошей, я запропонувала економ варіант, допомогти з повітряних кульок зробити букет з серцем і за тиждень зекономлених грошей купити срібне колечко. 

Діма навпаки хотів золоте, а пропонували срібне, а з коментарем виставили начебто він нашкріб останні гроші, неприємно так. Холодильник у нас був чистий, в морозильнику завжди є, як мінімум риба і курка, в погребі купа картоплі, моркви, та закруток. 

Є шафа з крупами на місяць точно. Миски показали начебто вони брудні, вони чистенькі, просто дуже старі, дістались мені від бабусі. Я не говорю, що супер-хазяйка, але прибираю і Діма завжди мені допомагає, а обзивати його так в коментарях це аж занадто.

З приводу одягу який я носила, я взяла тільки курточку Тані, яку Рома мені сам і дав. Коли їхали з Ніжина було -1, я не брала осінню куртку, і запитала в Роми чи можна вдягнути Таніну, він з радістю погодився, а за очі отакий коментар дав..

А вставку про сісєчки, вони змонтували, говорила я, що поправить сісєчки, а ще коли були танці ми випили по склянці пива і з нами була редактор Юля, яка кожного дня з нами ночувала, вона теж зі мною танцювала і ми з нею просто бісились, як думала я, а вирізали і вийшло начеб-то я веду себе так перед Ромою. 

Рома він з Танею не знаю для чого піаряться, беруть участь в різних шоу, то на “Говорить Україна” були, то на “2я одне життя”, тепер на “Міняю жінку”, може і наступне шоу буде.

В нас цілий день присвячений рідним, Ромина бабуся приїжджала, вона теж їм допомагає, а вони її не цінують, дозволяють Дані говорить на неї неприємності, ще й сміються з цього, а бабуся глухувата, я Ромі робила зауваження з цього приводу. 

Був кадр зустрічі з його мамою в кафе, то також “актриса”. 

Дімину маму знімали, в нас друзів знімали багато, повирізали ці кадри. Діма ходив у “Ганстер Паб” і просто прогулювався з Танею містом, ще були різні зйомки, їх теж вирізали.

Сподівалась, що все буде по справжньому, без постановки і аж такого монтажу. Вирізали моменти з друзями, батьків, хороші коментарі. 

А коли моя донька плакала, телевізійники попросили Діму не підходити, щоб зняти кадр з Танею, а озвучення цього кадру і коментар за кадром всі почули. Я в одеській сім’ї прибирала, їсти готувала, з малим гралася трошки, одеситка тут цього не робила, а показали навпаки.

Наша квартира була в гіршому стані, вже як пів року ми її доводимо до ладу, переклеїли шпалери, побілили стелю, пофарбували вікна, та інше. Зараз в нас є бойлер, новий диван, чоловік мені подарував міксер з блендером, ми реально стараємось вижити в цьому світі.

Думали, покажуть реальність, а не шоу, а показали, те що хочуть люди бачити і обговорювати…

Чому вирішили взяти участь в передачі, як відреагували рідні і знайомі на це рішення?

Я думала побачити себе зі сторони, побачити модель справжньої сім’ї, хотіла потрапити до родини, яка б навчила б чомусь, стала прикладом. Щодо участі у передачі, то рідні й знайомі були вже поставлені перед фактом.

Як проходили зйомки, за вами цілодобово спостерігали камери?


Десь пару кадрів знімали, як живемо. Ввечері інтерв'ю. В кожній кімнаті стояла камера, цілу добу з нами завжди була редактор.

Як змінилось життя після проекту?


Після проекту ще більше розчарування в людях. А з чоловіком почали більше підтримувати один одного

 Чи рекомендували б ви іншим сім’ям брати участь у проекті "Міняю жінку"?


Думаю краще не потрібно.

mynizhyn.com

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: mynizhyn.com