Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Даша Астаф’єва закликала повертатися до відкладених амбіцій і мрій

Співачка і модель Даша Астаф’єва поділилася своїми думками з приводу відкладених амбіцій. Артистка закликала не забувати про свої мрії.

Даша Астаф’єва закликала повертатися до своїх мрій

В Instagram Даша оприлюднила серію своїх архівних фото, під якими поділилася думками з приводу відкладених амбіцій. Модель впевнена, у кожного є заховані мрії, які не сталися з якихось причин.

Каже, комусь могли навіяти слабкість, комусь же просто не вистачило сил боротися проти стереотипів або самокопання.

Зараз дивляться

– Тисячі розгублених душ тягнуть за собою потаємне нездійснене. І воно тисне. Здається, що твоє життя – велика помилка, адже насправді тобі судилося бігати коридорами NASA, кіностудії Paramount Pictures чи корпоративної штаб-квартири Apple Inc і дурити всім голову своїми примхами. А ти тут – у черзі за рибною котлеткою зі знижкою. Знаю, про що кажу: мене доволі часто мучило це почуття ніяковості – як сорока у сливах, – поміркувала Даша.

Артистка додала, що за кожну свою мрію ми несемо відповідальність, як за дитину. Викинути її чи забути, як частину себе, неможливо. Тому, якщо хотілося, але не вистачило на неї ресурсу в ранньому віці, слід повернутися до неї пізніше.

– Немає нічого ганебного в нових захопленнях “не в 16”. Ба більше – проактивні диваки викликають захват. Історії про дідусів і бабусь, які шукають себе в 70+, завжди збирають якісь крейзі обхвати, бо це насправді тиха надія кожного, що він теж так зможе. Життя – це не те, ким ви стали зараз. Це те, до чого ви постійно рухаєтеся, – зазначила Даша.

Астаф’єва побажала кожному натхнення колись зазирнути на свій “цвинтар амбіцій”, плюнути, гучно вилаятися і вирішити діяти.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-03-30 15:09:24