Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Дантес розповів, як шахраї викрали у нього понад 100 тис. грн

Український співак Володимир Дантес розповів про шахраїв, які за кордоном витрачали гроші з його картки.

Як Володимир Дантес став жертвою шахраїв

У сториз в Instagram артист зізнався, що історія розпочалася 20 січня. Того дня невідомі з Барселони почали знімати з банківських карт Дантеса понад 100 тис. грн різними методами.

– Ця історія відбулася 20 січня на київському вокзалі. Я передавав Даші (Кацуриній – Ред.) документи і в цей момент у мене почали списуватися дуже багато грошей. Річ в тому, що хтось з моїх карток в Барселоні купував щось в магазині. Я був в ах*рі скаженому. Заблокував картки, – поділився Дантес.

Зараз дивляться

Як виявилося, причиною цього стала необачність співака, який півтора року тому викинув свій розбитий мобільний телефон за кордоном. Злочинці відновили його і отримали доступ до даних Дантеса.

– Ми з Льошею (Дурнєвим – Ред.) півтора року тому були в турі, в Польщі. І у мене розбився телефон, я ледь зміг перенести дані на новий телефон, а той просто викинув. Як з’ясувалося, цього взагалі не можна робити, бо його хтось знайшов і за рік чи півтора відновив доступ і почав купувати щось в Барселоні з моїх карток, – розповів Володимир.

На щастя, через три місяці встановлення шахраїв і судів історія закінчилася поверненням всіх вкрадених коштів на банківську картку Дантеса.

– Банк весь цей час займався цією справою, звертався до цих магазинів, де знімалися гроші, були суди… За три місяці всі ці гроші повернулися, – додав співак.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-05 09:29:49