Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Дайджест ніжинських новин, які ви могли проґавити

Тиждень у Ніжині розпочався з приємних нововведень на міському рівні. Найближчим часом у місті планують запровадити єдиний номер для всіх управлінь та комунальних підприємств.

Детальніше за посиланням: У Ніжинраді запровадять єдиний номер для звернень громадян: розмови будуть записуватися

Вівторок запам’ятався скандальною новиною: Ніжинські волонтери шоковані: у безхатніх цуценят вкрали будку”

Також ніжинські діти та молодь дізналися про можливість “прокачати” свою фінансову грамотність разом із Молодіжним центром, під час гри “Cash flow”. Деталі за посиланням: “Фінансова грамотність для дітей та молоді: у Ніжині проходять безкоштовні ігри”


У середу 
mynizhyn.com намагався дати відповіді на всі питання ніжинців стосовно Муніципальної варти: Муніципальна варта Ніжина про боротьбу з наркоторгівлею, благоустрій та бабусь”

А також розповідав про конференцію “Жінки Ніжинщини – рушійна сила в суспільстві” в публікації Жінки Ніжинщини підіймали важливі питання життєдіяльності громади (фото)”

У четвер ніжинці могли ознайомитися із плюсами та мінусами пропонованих новацій теплопостачання в Ніжині. “Деталі про варіанти теплопостачання у Ніжині”

Ранок п’ятниці приніс ніжинцям новину про додаткові карантинні обмеження: Увага! У Ніжині ввели додаткові карантинні обмеження!

 

Джерело: mynizhyn.com
2021-03-26 15:38:03