Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Цифри були несправжніми: Маляр про чисельність армії РФ

Заступниця міністра оборони Ганна Маляр під час телемарафону заявила, що щодо чисельності армії РФ у майже мільйон віськових є дуже великі сумніви.

– Вони себе позиціонували, як другу за чисельністю армію світу з кількістю майже мільйон військових. Давайте аналізувати, якщо в них загиблих більше 18 тисяч і вони після цього не використовують оці майже мільйон, а шукають найманців, мобілізовують всі резерви, намагаються залучити підлітків, то це означає, що ті цифри були неспражніми, – каже Маляр.

Також вона відповіла на питання, чи потребують ЗСУ додаткових хвиль мобілізації:

– Триває мобілізація. Ще до початку другої фази ескалації у нас був указ президента про збільшення ЗСУ на 100 тисяч осіб. Це та потреба, яка в мирний час була сформована ЗСУ і обгрунтова, як потрібна кількість, щоб армія могла давати відсічь агресору. Ця цифра була розподілена на декілька років, планувалось, що вона буде заповнена через декілька років. Але, на жаль, зараз ця проблема стала актуальною, це потрібно робити швидше. Потреба є.

Крім того, заступниця міністра розповіла про те, що ворог змінює тактику ведення бойових дій через те, що починає розуміти, що українська армія інтелектуальна.

– Ворог пристосувався, яким чином воювати і починає використовувати певні маневри. Якщо з самого початку тиснув силою та кількістю, то зараз починає використовувати складні конструкції. Зараз ми спостерігаємо на території невизнанної самопроголошенної Придністровської республіки на території Молдови, а саме в Тирасполі йде підготовка до прийняття літаків. Є припущення, що можуть використовувати ту територію в агресії проти України або для певних операції. Подібний рух відбувається і на території Білорусі.

Проте, за словами Маляр, деморалізація помітна не лише серед військових Білоруссі, а й серед російських воєнних.

– Що стосується Києва, остаточно сказати, що немає небезпеки можна лише позавершенню війни. Станом на зараз небезпека залишається щодо всіх регіонів, – каже вона.


Нагадаємо, що міський голова Києва Віталій Кличко також закликав мешканців столиці поки не повертатися назад, адже залишається загроза обстрілів міста.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-04-07 00:58:26

Магазин Автозапчастин м.Ніжин