Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Цифровій грамотності вчать у службі зайнятості

Цифровій грамотності вчать у службі зайнятості

Реалії сьогодення вимагають від сучасної людини опанування та активного використання новітніх інформаційних технологій, бо це – зручно, корисно та вигідно.Щоб навчити безробітних цифровій грамотності, у службі зайнятості проводять тренінги з відповідної тематики.

Цифрова грамотність – це не просто вміння користуватися ґаджетами, а ефективне та безпечне використання цих технологійу роботі та навчанні, задля професійного та особистісного розвитку і комфорту.Цифрові навички, зокрема, потрібні, щоб безперешкодно отримувати державні послуги в онлайн-форматі. Наприклад, на порталі служби зайнятості створено низку зручних електронних сервісів, якими можна скористатися, не виходячи з дому.Тому на тренінгах «Цифрова грамотність» безробітних вчать:

– шукати роботу на сайті державної служби зайнятості, де міститься найбільша база вакансій в Україні, та за допомогою інтерактивних карт вакансій міст Чернігова, Ніжина та Прилукна онлайн-сервісі Google «Мої карти»;

– складати та розміщувати власне резюме на сайті державної служби зайнятості;

– створювати та користуватися персональним електронним кабінетом;

– записуватися на прийом до фахівця структурного підрозділу служби зайнятості за допомогою «Електронної черги»;

– реєструватися в службі зайнятості через сайт державних послуг «Дія»;

– користуватися своїми електронними документами з мобільного за стосунку «Дія» під час візитів до фахівців служби зайнятості.

Бажаючим навчатися на тренінгах розкажуть, як користуватися безкоштовними українськими та міжнародними освітніми онлайн-платформами. Це – Освітній портал державної служби зайнятості, Платформа з навчання цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», масові онлайн-курси Prometheus, Міжнародна платформа Coursera, освітній проєкт EdEra, платформа масових відкритих інтерактивних курсів ЕdX, платформа з вивчення англійської мови LingvaSkills тощо.

Всім, хто розмірковує про вибір майбутньої або нової професії, у службі зайнятості радять Платформу з профорієнтації та розвитку кар’єри. Там можна пройти комплексне профорієнтаційне тестування та діагностику«м’яких навичок».Як це зробити, також розкажуть на тренінгах «Цифрова грамотність». А ще навчать користуватися ZOOM та електронною поштою.

У службі зайнятості переконані, у людини, яка володіє цифровою грамотністю, з’являється більше шансів на працевлаштування та кар’єрне зростання.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

20.02.2022
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин