Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Ціна на газ вітчизняного видобутку: у партії Слуга народу розповіли, чи буде підвищення

Ціна на газ вітчизняного видобутку повинна бути знижена і продаватися споживачам саме за такою зафіксованої вартості. Це допоможе знизити ціну на газ для опалення бюджетних закладів, заявив голова парламентської фракції партії Слуга народу Давид Арахамія.

Вартість газу вітчизняного видобутку, що продається для підприємств ТКЕ, повинна лише трохи перевищувати його собівартість. За словами Арахамії, нові накрутки в кілька разів зараз неприпустимі.

– Щоб взяти всю видобуток українського газу і тимчасово заборонити їм продавати, як вони зараз роблять, по 45 грн на енергетичній біржі, а продавати за собівартістю з якоюсь мінімальною націнкою, – говорить народний обранець, – сказав нардеп в ефірі телеканалу Україна 24.

У партії Слуга народу вважають, що це потрібно закріпити законодавчо. Там хочуть зобов’язати власників приватних компаній, які займаються видобутком газу, ставити лише мінімальну націнку на сировину.

При цьому у партії роблять поправку, що така міра повинна бути тимчасовою, розрахованої лише на певний період.

Арахамія сказав, що такий закон повинен охоплювати всі приватні газовидобувні компанії, включаючи ДТЕК Ріната Ахметова, а також компанії Ігоря Коломойського і Миколи Злочевського.

Захід, вважають у партії Слуга народу, допоможе бюджетним організаціям минути зимовий період з нормальною ціною на газ і витримати незмінні тарифи на газ для населення до кінця опалювального сезону.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-10-15 11:47:30

Магазин Автозапчастин м.Ніжин