Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Центр вакцинації у Ніжинському Будинку культури працює у штатному режимі

Як вже повідомляв сайт «УН», сьогодні, 10 листопада, у малій залі Ніжинської міської ради медпрацівники Ніжинського міського центру первинної медико-санітарної допомоги провели чергову вакцинацію всіх охочих. Серед них була й журналіст «УН».

Станом на 10.00 у міській раді провакцинувався 51 житель Ніжинської громади.  У наявності – дві вакцини: «Pfizer» та «CoronaVac». Першу обрали 42 особи, другу – 9 осіб.

Користуючись нагодою, журналіст «УН» вирішила побувати й у Центрі вакцинації, який вчора, 9 листопада, розпочав роботу у міському Будинку культури. Його – за сприяння Ніжинського міського голови Олександра Кодоли — перенесли з Ніжинської райдержадміністрації.

Прийом відбувається у холі Будинку культури. Черга – невелика. Всі охочі вмістилися у приміщенні.

«Це дуже добре, тому що надворі вже морозно. Людям не доведеться очікувати своєї черги на вулиці. А раніше люди мерзли, мокли під дощем. За це владі міста – окрема подяка», — пояснила медпрацівник.

Центр вакцинації працює у штатному режимі.

Станом на 11.00 у Центрі щепилися 24 особи. З них 20 надали перевагу «Pfizer» (4 особи отримали першу дозу, 16 — другу) та 4 обрали «CoronaVac».

Зі слів медпрацівників, серед тих, хто обрав «CoronaVac», троє літніх людей та один студент.

Нагадаємо: пункти вакцинації також працюють на залізничному вокзалі Ніжина та у відділенні «Укрпошти» на площі М. Заньковецької, 4.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото автора

Джерело: uezd.com.ua
2021-11-10 17:16:02

Магазин Автозапчастин м.Ніжин