Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Це знищить тебе та твою кар’єру: Логунова пригрозила Ступці через коментарі про розрив

pexelsКолишня дружина актора Дмитра Ступки, стиліст Поліна Логунова відреагувала на його заяву, що, будучи у стосунках із ним, вона знайшла собі іншого чоловіка.

Жінка сказала, що якщо розповість правду, вона знищить його кар’єру та особистість.

– Якщо я скажу реальну причину, то це знищить твою кар’єру. Якщо я прикріплю фото – це знищить тебе як особистість. Якщо я додам рахунки допомоги тобі після всього… Я думала, що ти мудріший. Я не руйнувала твоє життя. Після пережитого ти вирішив осквернити моє ім’я… У тебе завжди були погані порадники, – написала Логунова в Instagram.

Раніше Дмитро Ступка дав інтерв’ю, в якому назвав причину розлучення з Поліною – в неї з’явився інший чоловік. Він заявив, що вона познайомилася з американцем, прийшла до нього і сказала: Дімо, я тебе більше не кохаю.

У свою чергу, раніше Логунова вважала за краще не називати причину розлучення зі Ступкою. Вона пояснила таке рішення тим, що думає про їхню спільну доньку Богдану. Сказала лише – не зійшлися характерами та висловила надію, що Дмитро, як і вона, нічого поганого в її бік не скаже.

Нагадаємо, про те, що Ступка розлучається з дружиною, стало відомо в квітні. Поліна відразу ж натякнула на швидке заміжжя, продемонструвавши розкішну каблучку. Згодом вона також показала свого нового обранця.

Фото: Поліна Логунова

Це знищить тебе та твою кар’єру: Логунова пригрозила Ступці через коментарі про розрив
Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-05 16:55:21

Магазин Автозапчастин м.Ніжин