Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Це вже підробка: Разумков заявив про спроби змінити текст закону про олігархів

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що підпише так званий закон про олігархів тоді, коли отримає коректний текст цього документа, проголосований у залі засідань ВР.

Про це він повідомив сьогодні на засіданні погоджувальної ради депутатських фракцій і груп.

За словами Разумкова, парламентський комітет спрямував до Апарату ВР закон не в тому вигляді, в якому він був проголосований.

Йдеться, ймовірно, про Комітет з питань національної безпеки, оборони і розвідки, який раніше затвердив закон про олігархів та направив його до Головного юридичного управління ВР.

– Закон про олігархів. Тут почали всі розповідати, що хтось щось десь ховає. Доповідаю вам, що ніщо не може сховатися в стінах Верховної Ради. Коли комітет направляє до Апарату ВР, розуміючи, що він робить, закон не той, який голосувався в стінах Верховної Ради, – це вже підробка… Те, що вам щось не подобається, або ви наробили помилок під час непрофесійної підготовки до розгляду закону, і пішли за незрозумілою процедурою в залі ВР, – це проблеми комітету, – наголосив Разумков.

Він додав, що може підписати лише той документ і в тій редакції, у якій його було ухвалено в залі засідань парламенту.

– Комітет – не Рада, рішення приймає український парламент. І те, за що голосує український парламент, я як спікер повинен підписати. Це рішення Конституційного суду. Підписується виключно той закон, який проголосовано в залі. Ті поправки, які ставилися на голосування, ті, які ставились на відхилення, або в редакції, яка залишилася в комітеті. І їх повинно бути три… Як тільки до мене надійде коректний текст закону, за який проголосувала Рада, я підпишу його, – зазначив Разумков.

Він уточнив, що поки що жодна фракція не подала пропозиції про розгляд постанов про скасування рішення Верховної Ради щодо ухвалення в другому читанні закону про олігархів.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-10-04 13:16:41

Магазин Автозапчастин м.Ніжин