Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Це трапилось на вулиці Пісочна…

Вулиця Пісочна у Ніжині знаходиться у спальному мікрорайоні “Овдіївка” та розпочинається від вулиці Вознесенська й веде до кладовища “Фрунзівське”.  По цій маленькій вулиці розташовано 19 приватних домоволодінь, є навіть, гніздо звите лелекою, а ні лінії, ні ліхтарів вуличного освітлення взагалі там не було. І от час настав!

Силами працівників цеху з освітлення вулиць міста, комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства» зроблено черговий внесок у скарбничку загального освітлення вулиць Ніжина. По вулиці Пісочна проведено повний монтаж нової лінії освітлення. Під час монтажу було встановлено 9 світлодіодних ліхтарів, 9 металевих траверс та підвішено 450 метрів кабелю живлення.

Слід окремо наголосити, що по вулиці Пісочна встановлено сучасні світлодіодні ліхтарі типу “Кобра” з яскравим білим світлом. Потужність кожного світильника 30 Ват, що в перерахунку на звичайні ліхтарі, які використовувались до появи світлодіодних, складає близько 300 Ват.

Відтепер, мешканці Пісочної теж зможуть відчути всі переваги сучасного освітлення та комфортного пересування даною вулицею в темний час доби.

Unenizh.org.ua
2021-10-12 14:08:04

Магазин Автозапчастин м.Ніжин