Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Це сталось темного похмурого ранку…

Світало… Невеличке містечко Ніжин, тільки-но почало прокидатись від солодких снів, а зірки, сховавшись за сірими дощовими хмаринами, почали поступово згасати, змагаючись при цьому з вимиканням світла вуличних ліхтарів. Накрапав холодний дрібний дощ, а сіре небо, відбиваючись у невеликих калюжах на асфальті, поступово, почало світлішати, передаючи владу нічної темряви похмурому, холодному осінньому ранку.

В кабінеті головного інженера КП “ВУКГ” пролунав дзвінок:

– Слухаю Вас, уважно! – відповів Сергій Леонідович.

– Сергію Леонідовичу! Доброго ранку! Сіль прийшла! – пролунав схвильований голос у телефоні.

– Яка сіль? – запитав Сергій Леонідович, розуміючи про що мова, але краще впевнитись.

– Два вагони технічної солі  надійшло до станції Ніжин для комунального підприємства “ВУКГ”, – пояснив співрозмовник.

– Добре, дякую за інформацію! Ми виїжджаємо! – радісно відповів головний інженер.


…Саме так все і починалось третього листопада, зранку. На товарну станцію Ніжин надійшли довгоочікувані 2 вагони технічної солі для виготовлення суміші проти ожеледиці.  На вивантаження з вагонів та завантаження до вантажівок, був направлений екскаватор-навантажувач та дві бригади працівників з благоустрою, і робота розпочалась. Працівники комунального підприємства “Виробниче управління комунального господарства” відкрили вантажні вагони та почали вивантажувати сіль з них. Екскаватор набирав сіль до ковшу та завантажував її до кузовів всіх залучених вантажівок підприємства. Сіль відвозилась до території КП “ВУКГ”, де вже було раніше заготовлений піщаний ґрунт.

Роботи з заготівлі одного з елементів реагенту проти ожеледиці тривали весь день, а контролювали весь процес головний інженер Сергій Баканов та інженер з благоустрою Сергій Гриценко. Загалом було заготовлено 140 тон солі.

Наразі, залишився третій і останній етап в рамках підготовки до зимового прибирання – приготування піщано-соляної суміші, який буде реалізовано найближчим часом.    

Unenizh.org.ua
2021-11-04 17:44:04

Магазин Автозапчастин м.Ніжин