Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Це передислокація: у Пентагоні вважають, що Росія може готувати новий наступ

Прессекретар Пентагону Джон Кірбі попередив, що Росія може готувати новий наступ попри те, що невелика кількість військ відійшла від Києва.

За його словами, це передислокація, а не реальне відведення.

– Ми вважаємо, що це передислокація, а не реальне відведення. Ми всі маємо бути готовими до великих наступів на інші райони України. Але це не означає, що загроза щодо Києва зникла, – заявив він.

Кірбі додав, що кількість російських сил, що відходять від української столиці незначна. Також він наголосив на тому, що Росія щодня продовжує завдавати авіаударів по Києву та іншим містам.

– Ніхто не повинен обманювати себе нещодавньою заявою Кремля про те, що він раптово просто скоротить військові атаки під Києвом, або будь-якими повідомленнями про те, що він збирається відвести всі свої сили, – сказав Кірбі.

Раніше журналіст-розслідувач Bellingcat Христо Грозєв заявив, що видно чіткі ознаки виведення російських військ з території України. Зокрема, процес репатріації спостерігається на осі Київ – Суми.

Також про виведення окремих підрозділів військ РФ з території Київської та Чернігівської областей повідомляв Генштаб. Попри це, зберігається висока загроза нанесення російськими загарбниками ударів по об’єктах військової та цивільної інфраструктури.

Більше інформації про війну в Україні – новини онлайн читайте в матеріалі Фактів ICTV.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-03-30 02:40:04

Магазин Автозапчастин м.Ніжин