Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Це був поклик, який вам не зрозуміти: Полякова відповіла Білозір на погрози судом

Українська співачка Оля Полякова відповіла артистці Оксані Білозір, яка раніше пригрозила їй судом за виконання пісні Колискова мелодія України на відомий твір Мирослава Скорика Мелодія.

Полякова записала відеозвернення, в якому зазначила, що Білозір не має жодного відношення до музики Скорика, тому її погрози є недоречними.

– На якій підставі ви мені погрожуєте, Оксано? Ви маєте авторське право на музику Мирослава Скорика? Ви його спадкоємець? Чи може співавтор цієї величної мелодії? Якщо це так, то я не здивуюсь вашій діловій хватці. Текст написав Олександр Вратарьов на моє прохання написати пісню про усіх матерів і дітей, які перебувають у підвалах, на мелодію, яка підтримувала дух в цих людях. Це був поклик, але вам цього не зрозуміти. Тому давайте будемо чесними, до колискової, написаної до мелодії Мирослава Скорика, ви, Оксано, не маєте ніякого відношення, – сказала співачка.

Також Полякова порадила Білозір займатися своїми справами, а не розпалювати ворожнечу під час війни в Україні.

– Проте ви маєте відношення до незаконного якогось там недострою. От і займайтесь там судами, забудовниця ви наша! Так прикро, що людина, яка мала б підтримувати країну і людей піснею, просто пише якусь дурість і недоречність у соцмережах. Всім добра, а пісня хай живе, – додала Оля.

Нагадаємо, що кілька днів тому Оксана Білозір звинуватила Олю Полякову, Тоню Матвієнко та Ольгу Полежаку у порушенні авторських прав.

Білозір пригрозила їм судом і заявила, що ці артистки “нахабно переспівують її пісні”.

– Мені звичайно приємно, що багатьом їз вас подобаються пісні, які я виконую, але щоб уже так нахабно їх переспівувати. Без огляду на авторське право, інтелектуальні права, прожите мною моє життя у моїх піснях. Невже не вистачає творчої фантазії та свого креативного мислення? Нагадую, що війна війною, а закони в Україні працюють! Хочете отримувати листи-щастя? – написала вона.

Оля Полякова і Оксана Білозір
Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-04-28 14:22:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин