Україна і світ

Це буде найскладніша зима – Зеленський про опалювальний сезон 2022-2023

Будівельні матеріали м.Ніжин

Український уряд створить штаб для підготовки до наступного опалювального сезону.

Таке рішення ухвалили під час наради 7 червня, яку провів президент України Володимир Зеленський за участі урядовців (прем’єр-міністра, міністрів енергетики, економіки, а також розвитку громад і територій) та представників найбільших державних енергокомпаній і регуляторів – НАК Нафтогаз, Укренерго, Енергоатому та Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

На переконання глави держави, що б собі не планували окупанти, Україна має готуватися до наступної зими “у своїй державі, на своїй землі, для всіх своїх громадян”.

Володимир Зеленський зауважує: учасники наради обговорили питання закупівлі достатнього обсягу газу на опалювальний сезон, накопичення вугілля, а також виробництва електроенергії.

– Через війну це дійсно буде найскладніша зима за всі роки незалежності. Але маємо пройти її так, щоб наші люди відчували нормальну роботу держави. Так і буде, – зазначив під час нічного відеозвернення президент України Володимир Зеленський.

За словами очільника країни, цьогоріч український газ та вугілля не продаватимуть за кордон.

– Увесь внутрішній видобуток буде направлений на внутрішні потреби громадян, – запевнив глава держави.

Водночас, сказав Володимир Зеленський, буде зроблено все можливе для нарощення можливостей експорту електрики.

– Це дозволять робити наявні в Україні потужності. А після історичного приєднання нашої держави до об’єднаної енергомережі Європи такий експорт не тільки дозволяє нам збільшувати нашу валютну виручку, але й прямо впливати на стабілізацію енергетичної ситуації в країнах-сусідах, які скорочують споживання російських енергоресурсів, – зазначив президент України.


Повномасштабна війна в Україні триває вже 105-ту добу.

За ситуацією в містах можна стежити на інтерактивній карті бойових дій в Україні.

Більше інформації про війну в Україні – новини онлайн читайте в матеріалі Фактів ICTV.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-06-08 12:46:31

Магазин Автозапчастин м.Ніжин