Україна і світ

ЦВК зареєструвала 658 офіційних спостерігачів від іноземних держав та міжнародних організацій

Станом на 12 липня Комісією зареєстровано 1 тис. 413 офіційних спостерігачів на позачергових виборах народних депутатів України

Джерело: 112.ua

Центральна виборча комісія зареєструвала 658 офіційних спостерігачів від іноземних держав і міжнародних організацій на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року. Про це повідомляє прес-служба ЦВК.

Новини за темою: Суд визнав незаконним скасування ЦВК реєстрації Кузьміна кандидатом у депутати Ради

У ЦВК отримали реєстрацію двоє спостерігачів від Йорданського Хашимітського Королівства, 4 – від Європейського Союзу, 3 – від Міжнародного експертного центру виборчих систем (ICES), 3 – від Міжнародної федерації ліберальної молоді (IFLRY), 51 – від Національного Демократичного Інституту Міжнародних Відносин, 595 – від Бюро демократичних інститутів і прав людини Організації з безпеки і співробітництва у Європі.

Новини за темою: ЦВК зняла з виборів Куницького зі “Слуги народу”, але він буде відновлятися через суд

Таким чином, станом на 12 липня Комісією зареєстровано 1 тис. 413 офіційних спостерігачів на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019. А саме: від 10 іноземних держав – 58 офіційних спостерігачів, від 15 міжнародних організацій – 1 тис. 355 офіційних спостерігачів.

Раніше повідомлялося, що Центральна виборча комісія відмовилася реєструвати 17 громадян РФ, які подали документи в якості офіційних спостерігачів від Бюро демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua

Close