Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

ЦВК скасувала дати повторних виборів у Новгород-Сіверському та Борисполі

ЦВК скасувала дати повторних виборів у Новгород-Сіверському та Борисполі

ЦВК скасувала визначені територіальними виборчими комісіями дати проведення повторних голосувань у Новгород-Сіверському та Борисполі. Комісії мають призначити нові дати виборів до 23 листопада.

ТВК у Борисполі та Новгород-Сіверському не дотрималися Виборчого кодексу, коли обирали дати для виборів.

Про це повідомила пресслужба Центральної виборчої комісії.

«Комісії під час визначення дати проведення повторних виборів не дотрималися положень Виборчого кодексу України в частині їх призначення на останню неділю 60-денного строку з дня прийняття рішення про їх призначення», – зауважили в ЦВК.
 

Зауважимо, що у Новгород-Сіверському повторні вибори мера призначили на 17 січня 2021 року, а у Борисполі – на 31 січня 2021 року.

Чому у Борисполі та Новгород-Сіверському призначили повторні вибори

На виборах мера Новгород-Сіверського, що на Чернігівщині, переміг чинний глава міста Олег Бондаренко.

29 жовтня стало відомо, що політик помер від коронавірусу. Мер Новгород-Сіверського Олег Бондаренко помер від ускладнень COVID-19 . У нього була двобічна пневмонія та ураження 80% легень.

У Борисполі ще до оголошення офіційних результатів виборів помер лідер гонитви за крісло голови ОТГ Анатолій Федорчук. Помер Анатолій Федорчук – чинний мер Борисполя й головний претендент на посаду.

Довідково:

 

Вибори можуть визнати такими, що не відбулись, якщо обраний кандидат відмовляється від мандату чи посади. А також у випадку, якщо виборчий процес зупинили через введення воєнного або надзвичайного стану тощо.

Джерело — 24tv.ua

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
21.11.2020