Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Україна і світ

ЦВК повинна негайно оприлюднити результати місцевих виборів – Данілов

Гранична дата для встановлення результатів місцевих виборів 2020 в Україні – 6 листопада включно, тому Центральна виборча комісія має вжити невідкладних заходів для їх негайного оприлюднення на офіційному веб-сайті.

Про це йдеться у листі секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олексія Данілова на ім’я голови ЦВК Олега Діденка.

За його словами, у суспільстві зростає напруженість через недостатнє  інформування щодо офіційних результатів виборів, а це створює ризики для національної безпеки.

Данілов стурбований тим, що граничною датою встановлення результатів голосування на місцевих виборах визначено 6 листопада, проте станом на 11 листопада у деяких територіальних округах вони досі не встановлені.

– Ураховуючи наведене, в інтересах національної безпеки…звертаю увагу на вжиття невідкладних заходів щодо встановлення результатів голосування на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року та негайного їх оприлюднення на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії, – йдеться у листі.

Другий тур місцевих виборів в Україні

У деяких містах виборцям доведеться ще раз вибирати кандидата на посаду мера. Другий тур відбудеться 15 і 22 листопада.

Повторне голосування пов’язано з тим, що жоден з кандидатів не отримав більше 50% голосів виборців.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-11-11 13:31:18