Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Covid-вакцини цілком можуть протистояти небезпечному штаму Омікрон – ВООЗ

Вакцини проти коронавірусної інфекції, які на сьогодні дозволені до застосування, з великою часткою ймовірності можуть захистити від зараження новим варіантом Омікрон.

Про це заявила Всесвітня організація охорони здоров’я у своїй доповіді, присвяченій появі нового високозаразного Covid-варіанту Омікрон.

– Незважаючи на невизначеність, розумно припустити, що доступні наразі вакцини пропонують певний захист від важкої форми захворювання і смерті, – підкреслюється в документі ВООЗ.

У доповіді, складеній експертами ВООЗ, робиться акцент на граничну кількість мутацій, які зробили новий штам Омікрон здатним до швидкого поширення в глобальному масштабі. Ця якість характеризує новий Covid-варіант як дуже небезпечний, відзначають експерти.

В якості заходів захисту від нового штаму ВООЗ пропонує прискорити процес вакцинації проти Covid-19. Перш за все це стосується груп ризику.

Як і раніше не втратили своєї високої актуальності такі протиепідемічні заходи, як неухильне дотримання маскового режиму і соціальної дистанції. Також рекомендується уникати місць великого скупчення людей.

Наукові дослідження нового Covid-варіанту Омікрон в значній мірі активізувалися. Інформація про них буде доступна вже в найближчі дні.

Нагадаємо, що ряд європейських країн вже заявили про виявлення на своїх територіях випадків зараження варіантом Омікрон. Йдеться про Німеччину, Італію, Британію, Нідерланди та Бельгію. Про випадки зараження Омікрон також заявили Гонконг, Ізраїль і Канада.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-11-29 12:28:16

Магазин Автозапчастин м.Ніжин