Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

COVID-19: є сподівання, що Ніжин от-от вийде з «червоної» зони

Наближаються новорічно-різдвяні свята. Напевно, найбільш жаданим подарунком для всіх нас є здоров’я – наше та наших рідних. Особливо у цей час, коли світом «гуляє» коронавірус.

«Є очікування, що цього тижня Чернігівська область вийде з «червоної» зони. Сподіватимемося!», — підкреслив Ніжинський міський голова Олександр Кодола.   

Статистика свідчить наступне. Як повідомив сьогодні, 13 грудня, на щотижневій оперативній нараді генеральний директор КНП «Ніжинська центральна міська лікарня ім. М. Галицького» Олександр Костирко, на коронавірус за минулий тиждень захворіли 102 особи проти 129 осіб за попередній період.

До міської лікарні за минулий тиждень за напрямком COVID-19 госпіталізовано 32 пацієнти, у 22 з них діагноз був підтверджений (за попередній період — 56 та 40 пацієнтів відповідно). Тобто кількість госпіталізованих за один тиждень зменшилася майже удвічі.

За вказаний період за напрямком COVID-19 зафіксовано 1 летальний випадок проти 6 на позаминулому тижні.

За останню добу госпіталізовано 4 пацієнти за напрямком COVID-19.  

Наразі медичну допомогу жителям Ніжинської громади за даним напрямком надають три відділення міської лікарні, четверте – хірургічне №2 – вже виведено з цієї категорії. А це 30 ліжок.

«Тобто намітилася тенденція до зменшення захворюваності», — зазначив О. Костирко.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото з мережі Інтернет

Джерело: uezd.com.ua
2021-12-13 15:38:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин