Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

COVID-19: у Ніжинській міській лікарні розгорнуто чотири відділення

Як повідомив сьогодні, 11 жовтня, на щотижневій оперативній нараді генеральний директор КНП «Ніжинська центральна міська лікарня ім. М. Галицького» Олександр Костирко, на коронавірус за минулий тиждень захворіли  126 осіб, ще 21 особа – на пневмонію. Загалом – 147 пацієнтів, міська ж лікарня розрахована на 150 ліжок.  

До міської лікарні за минулий тиждень за напрямком COVID-19 госпіталізовано 92 пацієнти, у 89 з них діагноз вже було підтверджено. За попередній період було госпіталізовано 85 пацієнтів, діагноз підтверджено було у 64 пацієнтів.  

За вказаний період за напрямком COVID-19 зафіксовано 5 летальних випадків.

Хворих за напрямком COVID-19 приймають чотири відділення: інфекційне, дитяче, лор-відділення і хірургічне №2.  Залучено 5 колективів лікарні. У випадку необхідності також залучаються медпрацівники з інших відділень.

До обслуговування пацієнтів Ніжинської громади згодом можуть приєднатися лікарні так званої другої хвилі: Бахмацька, Бобровицька, Козелецька. Вже підключилися Чернігівські обласна лікарня і міська лікарня №3.

Зі слів О. Костирка, наразі Ніжинська міська лікарня потребує у середньому 100 балонів кисню на добу. Постачання кисню налагоджено. Пацієнти забезпечені необхідними ліками.

Як повідомила представник Ніжинського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Тетяна Козинець, станом на 8 жовтня за напрямком COVID-19 на амбулаторному лікуванні перебувають 219 осіб (за попередній період було 148 осіб). Контактних – 562 особи (було 382 особи).

ПЛР-тести здали 315 особи (за попередній період – 236 осіб).

Працівники Центру первинної медико-санітарної допомоги продовжують проводити вакцинацію населення. Так, за минулий тиждень щеплено 1 415 жителів Ніжинської громади. Загалом за весь період вакциновано 31 390 осіб, що складає 56,3% населення. Повний курс вакцинації пройшли 25,5%.

З 7 жовтня поточного року медпрацівники Центру розпочали робити щеплення у відділенні «Укрпошти» за адресою: м. Ніжин, вул. М. Заньковецької, 4.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото з мережі Інтернет

Джерело: uezd.com.ua
2021-10-11 12:02:04

Магазин Автозапчастин м.Ніжин