Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

COVID-19 у Ніжині: захворюваність стрімко зростає

Захворюваність на COVID-19 в Україні продовжує зростати. На жаль, Ніжин не є виключенням у даному питанні.

Як повідомив сьогодні, 31 січня, на щотижневій оперативній нараді генеральний директор КНП «Ніжинська центральна міська лікарня ім. М. Галицького» Олександр Костирко, за минулий тиждень до міської лікарні госпіталізовано за даним напрямком 49 осіб, з них 44 вже мали підтверджений діагноз (було 33, з них 17 – з підтвердженим діагнозом).  

Наразі у міській лікарні перебувають 50 пацієнтів з коронавірусною хворобою. Ще 19 осіб – з підозрою. Три відділення надають допомогу хворим за напрямком COVID-19: інфекційне, кардіологічне і лор-відділення.  За останню добу госпіталізовано 6 людей за напрямком COVID-19.

За вказаний період за напрямком COVID-19 зафіксовано 4 летальні випадки (на позаминулому тижні було також 4). Зі слів керівника медустанови, хворі поступали вже у занадто важкому стані, мали патології та поважний вік.

Як зауважив О. Костирко, у міській лікарні достатньо ліжок для хворих на коронавірус.  

Різке зростання захворюваності на COVID-19 відзначила і гендиректор Ніжинського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Оксана Калініченко:  за минулий тиждень вона збільшилася утрічі.  

Працівники Центру первинної медико-санітарної допомоги продовжують проводити вакцинацію населення. Так, за минулий тиждень щеплено 573 особи. Бустерну дозу отримали 463 людини.

Загалом за весь період вакциновано 62% дорослого населення.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото з мережі Інтернет

Джерело: uezd.com.ua
2022-01-31 16:34:04

Магазин Автозапчастин м.Ніжин