Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

COVID-19: про захворюваність у школах і дитсадках Ніжина


Про захворюваність на коронавірус на щотижневій оперативній нараді розповів начальник управління освіти Станіслав Крапив’янський. У Ніжині продовжує зростати кількість хворих серед школярів і вчителів. 


Повідомляє mynizhyn.com.

Станом на 26 листопада у режимі дистанційного навчання працює 5 закладів загальної середньої освіти: школа №1, 15, 10, гімназія №2 і Ніжинський ліцей. У закладах дошкільної освіти у зв’язку з хворобою працівників не працювала одна група вихованців. У ДНЗ №25 одна група перебувала на карантині з 23 по 26 листопада. На карантині перебували і три групи ДНЗ №23. Сьогодні там завершується карантин. У ДНЗ №4 освітній процес призупинили з 25 лиспопада по 30 листопада. 

На період крантину вихідного дня робота закладів позашкільної освіти була переведена на дистанційне навчання. 

Як сказав Станіслав Миколайович, взагалі ситуація досить складна. Всього у школах навчається 7 тис. 184 дитини, у п’ятницю до шкіл прийшли 5 тис. 92 дитини. 

На коронавірус хворіє 13 школярів, на самоізоляції 231 учень. 

Серед 618 вчителів у понеділок хворіло 16, а зараз вже 23. Щодо технічних працівників, то стабільно кожного дня додається по 5 хворих.

По ДНЗ серед педагогів теж спостерігається зростання кількості – з 6 до 8 хворих, зросла кількість людей, які перебувають на самоізоляції – від 3 до 5. 14 непедагогічних працівників садочків теж хворіють на коронавірус.

Серед дітей дошкільного віку на коронавірус хворіє 1 дитина, на самоізоляції 3.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело: mynizhyn.com
2020-11-30 13:39:02