Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Цьогоріч на Чернігівщині відремонтують 97 кілометрів доріг місцевого значення ВІДЕО

Цьогоріч на Чернігівщині відремонтують 97 кілометрів доріг місцевого значення ВІДЕО

На ремонт доріг місцевого значення Чернігівської області у цьому році витратять близько 600 мільйонів гривень. Нині тривають тендерні процедури, які завершаться до кінця квітня. Про це на брифінгу повідомили голова Чернігівської облдержадміністрації Анна Коваленко.

За рахунок коштів державного дорожнього фонду в області мають реалізувати 28 проектів на автодорогах місцевого значення. 17 проектів – це поточний середній ремонт доріг, 11 – ремонт мостів.

«Майже 100 кілометрів доріг зв’яжуть між собою інфраструктурні об’єкти – школи, лікарні, туристичні магніти області. Саме за таким принципом ми планували роботи на цей рік, так буде і на наступний», – повідомила Анна Коваленко.

На кожній з 17 доріг, де проводитимуться цьогоріч ремонти, планують відновити близько-5-6 кілометрів покриття. За перебігом робіт можна буде стежити на геопорталі містобудівного кадастру Чернігівщини. Працюватиме і мобільна група моніторингу. Також жителі Чернігівщині можуть поскаржитися на гарячу лінію голови ОДА, якщо помітять неякісне виконання робіт дорожніми організаціями.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
01.04.2021